| Nama produk | lemari es tegak |
|---|---|
| Ukuran Produk | Ukuran 1900*950*2050 mm |
| Suhu | -1 ~ 8°C |
| Sistem pendingin | Pendinginan Kipas |
| Volume | 1000L |
| Product name | upright freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*760*2000mm |
| Temperature | -12~ -18℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Nama produk | lemari es tegak |
|---|---|
| Ukuran Produk | 600*800*2000MM |
| Suhu | 0~ 10℃ |
| Sistem pendingin | Pendinginan Kipas |
| Volume | Kulkas tegak komersial 450L |
| Nama produk | lemari es tegak |
|---|---|
| Ukuran Produk | Ukuran 600*700*1980 mm |
| Suhu | 0~ 8℃/0~ -12℃ |
| Sistem pendingin | pendinginan langsung |
| Volume | Kulkas tegak komersial 450L |
| Nama produk | lemari es tegak |
|---|---|
| Ukuran Produk | Ukuran 1220*760*1980 mm |
| Suhu | -24℃~ -30℃ |
| Sistem pendingin | Pendinginan Kipas |
| Volume | 1000L |
| Nama produk | lemari es tegak |
|---|---|
| Ukuran Produk | Ukuran 620*900*2000mm |
| Suhu | -5~ +5℃ |
| Sistem pendingin | Pendinginan Kipas |
| Volume | 450L |
| Nama produk | lemari es tegak |
|---|---|
| Ukuran Produk | Ukuran 610*760*1980 mm |
| Suhu | +2~ +8℃ / -12~ -18℃ |
| Sistem pendingin | Fan Cooling toko kelontong display chiller |
| Volume | 800L |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Color | White |
| Interior Light | Yes |
| Interior Shelves | 3 |
| Material | Stainless Steel |